RotorUA" - інтернет-магазин, в якому Ви знайдете електроінструмент, а також запчастини деталі та аксесуари до нього.

Спираючись на дванадцятирічний досвід роботи в торгівлі електроінструментом і його ремонті, ми вибираємо кращий асортимент перевірених машин, в якому кожен може легко підібрати надійного електричного помічника відповідно до потреб і можливостей.

Працюємо тільки з торговими марками, офіційно представленими на ринку України, що мають мережу сервісних центрів для гарантійного та післягарантійного обслуговування. Надаємо максимально точний і повний опис продуктів.

Наш магазин є партнером ТОВ "Макіта - Україна" по реалізації продукції торгових марок Makita і Maktec виробництва корпорації Makita (Японія).

Існує можливість замовлення оригінальних запасних частин Makita, не представлених в каталозі на сайті, в термін від 2-х до 7 днів.

Гарантія.

Гарантійне обслуговування здійснюється в авторизованих сервісних центрах виробника

Шановні покупці!

Перевіряйте комплектацію і зовнішній вигляд замовлених продуктів при отриманні! Після отримання замовлення відповідальність за зовнішній вигляд і комплектацію несе покупець !!!

Відповідно до ст.1 п.1 "Закону України про захист прав споживачів", споживач має право на обмін товару на протязі 14 днів, не рахуючи дня покупки, якщо він не використовувався і збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданими товарами.

З повагою, Магазин "Роторюа" "RotorUA" - електроінструмент і запчастини до нього.