• Уважаемые покупатели! Внимательно сравнивайте размеры заказываемых запчастей!

Схема запчасти Makita HR5001C

На данной странице можно подобрать по деталировке и купить оригинальные детали запчасти перфоратора Макита Makita HR5001C - ствол, шестерня, муфта сцепления, промвал, боек, компрессионное кольцо, переключатель режимов, пружина, пыльник, ползун, поршень, патрон, якорь (ротор), статор, угольные графитные щетки, щеткодержатель, подшипник, амортизатор, кнопка. Запчасти схема перфоратора Макита Makita HR5001C имеют фото, цена, описание, отзывы. Для того чтобы подобрать заказать купить запчасти Макита HR5001C - выберите в списке товаров, расположенной под схемой нужную деталь, соответствующую номеру на схеме деталировке и нажмите на ее название.

1 Ковпачок тримача інструмента
Кришка патрона
Кришка корпусу редуктора
4 Пружина стиснення 51
5 Пружинне кільце 25
Запобіжне кільце WR-45
Захисний ковпачок 45
8 Пласка пружина 41
9 Штифт 8
10 Кільце патрона
11 Пружина стиснення 55
12 Ствол В HR5001C
13 Штифт 10
14 Фіксуюче кільце A
15 Пружина стиснення 58
16 Фіксуюче кільце B
17 Шайба 50
18 Ручка уретанова 50
19 Шайба 50
20 Шарикопідшипник 6910
21 Запобіжне кільце R-72
22 Запобіжне кільце WR-50
23 Радиальне ущільнення 48 (сальник)
24 Кільце круглого перетину 67
25 Корпус ущільнювача
26 Бойок
27 Кільце круглого перетину 23
28 Кільце круглого перетину 23
29 Кільце круглого перетину 36
30 Ствол A HR5001C
31 Ролик 8
32 Захисний ковпачок 37
33 Фторидне кільце 28
34 Фторидне кільце 28
35 Кільце 22
36 Гумове кільце 24
37 Втулка 22
38 Втулка
39 Кільце 45
40 Пружина стиснення 45
41 Шайба 45
42 Ударник
43 О-кільце 34
44 Пружинне кільце 43
45 Циліндр 40
46 Трубка 10 нова модель
47 Кільце круглого перетину 36
48 О-кільце 34
49 Поршень
50 Кільце круглого перетину 35
51 Повзун
52 Пласке конічне зубчасте колесо 41
53 Гвинт із внутрішнім шестигранником
54 Кришка корпусу редуктора
55 Кільце круглого перетину 36
56 Корпус передачі
57 Кривошип
58 Шайба 56
59 Шпонка 5
60 Шарикопідшипник 62/32 2RS
61 Шпонка 4
62 Запобіжне кільце R-65
63 Зубчасте колесо 50
64 Зубчасте колесо 20A
65 Запобіжне кільце S-14
66 Запобіжне кільце S-12
67 Шайба 12
68 Зубчасте колесо
69 Шайба 12
70 Ущільнювальне кільце
71 Корпус передачі
72 Шарикопідшипник 6201DDW
73 Сальник 14
74 Гвинт із внутрішнім шестигранником
75 Гвинт M5x16
76 Штифт 7
77 Шарикопідшипник 608
78 Змінний ключ
79 Шайба 15
80 Перемикач
81 Шайба 12
82 Штифт 5
83 Штифт направляючої 2
84 Пружина стиснення 3
85 Підпора
86 Запобіжне кільце S-12
87 Шайба 12
88 Муфта ковзання
89 Шайба 12
90 Шарикопідшипник 6201
91 Зубчасте колесо 12
92 Штифт 4
93 Штифт колінчастого валу 4
94 Кільце круглого перетину 20
95 Важіль перемикача
96 Eтикетка
97 Пружина стиснення 2.4
98 Блокувальна кнопка нова модель
99 Кожух ручки
100 Самонарізний гвинт 4x18
101 Самонарізний гвинт 4x18
102 Фіксуюча панель для кабеля
103 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6
104 Кришка вимикача
105 Піногума
106 Вимикач TG71B
107 Важіль перемикача
108 Ручка
109 Захист кабелю гумовий 10
110 Кабель живлення 1,0-2-5,0
111 Акриловий штифт 5
112 Самонарізний гвинт 4x18
113 Важіль фіксатора
114 Вентилятор 90
115 U-подібна шайба 8
116 Шестигранна гайка M8
117 Кришка корпусу двигуна
118 Самонарізний гвинт 5x20
119 Самонарізний гвинт 4x18
120 Кожух тримача щітки
121 Гумовий штифт 4
122 Ковпачок тримача щітки 6,5x18
123 Вугільні щітки
124 Фірмова табличка
125 Гвинт M5x16
126 Кришка корпусу редуктора
127 Самонарізний гвинт 5X55
128 Обтічник
129 Якір у зборі
130 Статор
131 Пиловідвідник
132 Ізоляційна прокладка
133 Шарикопідшипник 6000DDW
134 Корпус двигуна
135 Контроллер
136 Гвинт з шестигранною голівкою M8x150
137 Бокова ручка
138 Барашкова гайка M8
139 Тримач 87
140 Тримач 87
141 Пружина ручки
Мастило молотка 181490-7 та P-08361
Мастило для бурів
Кейс
Бокова ручка в зборі

Show: