1. Термін гарантії на електроінструмент, бензоінструмент, пневмоінструмент від 1-го до 3-х років від виробника. На запчастини та аксесуари гарантія не поширюється, при виявленні дефекту або в разі якщо деталь не підходить - є можливість повернути або обміняти протягом 14-ти днів згідно законодавства.

2. Інструмент, що забезпечується гарантією, обслуговується протягом усього гарантійного терміну в офіційних сервісних центрах виробника.

3. Запасні частини та аксесуари неналежної якості можна повернути або обміняти протягом 14-ти днів з моменту покупки, не рахуючи дня покупки, якщо вони не використовувалися і збережений їх товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. В цьому випадку вартість доставки компенсується продавцем.

4. Згідно статті 9 Закону України "Про захист прав споживачів", споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості

на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин і не може бути ним використаний за призначенням.

Покупець має право на обмін товару належної якості протягом 14-ти днів, не рахуючи дня покупки, якщо триваліший строк не оголошений продавцем.
Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.
Якщо в наявності немає аналогічного товару на заміну, покупець має право вибору, а саме:
- придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості;
- розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару;
- здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж.
При розірванні договору купівлі-продажу розрахунки із споживачем провадяться виходячи з вартості товару на час його купівлі. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші в день розірвання договору - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів.

При обміні або поверненні товару належної якості вартість доставки не компенсується.

Переконливе прохання - перевіряйте комплектацію і товарний зовнішній вигляд при отриманні замовлення, після отримання товару - відповідальність несе покупець.